Welcome to my paradise ^^ Follow me ? or Dashboard
Taemin is my bias ^^
Annyeong Chigu !

Welcome to my paradise earthlings :D

I'm SHINee maknae. I'm cute, talented and hot of course! Oh, for your information, I'm good at dancing ^^

Navigations

Tales The girl Footsteps



Follow me ?



Saya daah gila dengan diorang!!! Tolong!!!!
Friday, December 2, 2011 | 7:22 PM | 0 talk (s)
Tolong saya kawan-kawan!!! Saya dah gila dengan kumpulan K-pop ni... Itu ialah kumpulan_____.
Cuba teka... Huhuhu.... sejak tengok diorang punya hello baby Tasya pun dah gila ngan diorang. Diorang smua cute .. lagi-lagi_____... Kt phone Tasya banyak gambar dia.. Dalam 10 kot.. Dia comel, Handsome, aegyo cecangat!!! Ni biodata dia::::

TAEMIN
Stage name: Taemin (태민 or 泰民)
Birth name: Lee Taemin (이태민)
Birth date: July 18, 1993 (1993-07-18)
Position: Sub vocal, lead dancer

Dadadada... Chow dulu..
Pesanan dari saya: Jangan ambil dia... Sebok jer..


Old things | New things
Silent Readers
Skin by Shining Shawols. Picture/gif by Google.